Nożyce do cięcia stali – praca przy rozbiórce

Zakup nożyc do cięcia stali okazał się trafną decyzją. W niecały miesiąc od zakupu urządzenie wykorzystujemy przy wykonaniu prestiżowego zadania jakim jest rozbiórka Hangaru Lotniczego – Aeroklubu w Jasionce koło Rzeszowa. Praca urządzenia spełnia wszystkie zakładane wymogi, pracuje tak jak zapewniał producent. Spełnia wszystkie nasze oczekiwania, co z wielką satysfakcją prezentujemy Państwu na zdjęciach z pracy w terenie.

 

Nożyce do cięcia stali – już w RZESZOWIE

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejną usługę, a mianowicie – w miesiącu sierpniu 2017 r. zakupiliśmy NOŻYCE DO CIĘCIA STALI. Szczęki nożyc zostały zamontowane na obrotowej głowicy koparki gąsienicowej SANY. Poniżej zdjęcie nożyc z naszych testów. Wkrótce zdjęcia z pracy nożyc w terenie.

Nożyce1

witryna firmowa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy nowoczesną witrynę internetową, za której pośrednictwem chcemy dostarczać wszelkich istotnych informacji dotyczących działalności naszej firmy. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo przydatne informacje odnośnie naszej oferty i profilu działalności.

Zapraszamy do częstych odwiedzin działu AKTUALNOŚCI gdzie będą się pojawiać informacje i ciekawostki odnośnie prac, które aktualnie wykonujemy.

pozdrawiamy i zapraszamy!